Європейська якість для українських чоловіків!

Сучасний якісний чоловічий одяг на всі випадки життя. Сміливі дизайнерскі розробки на будь-який смак. Постійне оновлення колекціі. Відповідність ціни та якості. Індивідуальній підхід до кожного клієнта.

Подивитися каталог

галерея

Акція " -BRAGA-"

-BRAGA- -BRAGA- -BRAGA-

BRAGA

-BRAGA- -BRAGA- -BRAGA-

Партнери

Відгуки

В'ячеслав 26 лет

На даному фото наш клієнт з Сумської області ,який вже не вперше завітав в наш фірмовий магазин -BRAGA- і який вже став постійним нашим покупцем та погодився на невеличку фотосессію для поповнення нашої колекції.В житті В'ячеслава настала одна з важливих та приємних подій і саме в нашому магазині він вирішив придбати костюм для свого весілля! Наші професійні продавці-консультанти з творчістю підійшли до свого завдання і допомогли В'ячеславу підібрати саме той костюм який підкреслив його індивідуальність .Дякуємо Вам що завітали до нас з нетерпінням і радістю чекаємо на ваш повторний візит,та допоможемо у створенні нового образу.В костюмі від -BRAGA- ви завжди будете виглядати і почувати себе впевнено та комфортно і перед вами відчиняться будь-які двері!

В'ячеслав 26 лет

Маючи таку нагоду,хочемо сповістити В'ячеслава,та всіх наших клієнтів про слідуюче , якщо ви дасте свою згоду на міні фотосесію, або пришлете нам своє фото на якому ви будете зображені в костюмі від фірми -BRAGA- на нашу електронну пошту braga.ua@ukr.net,або будь яким іншим зручним для вас шляхом,то саме на цих умовах буде діяти знижка 10% на наступну покупку однієї одиниці товару фірми -BRAGA- . з повагою адміністрація сайту

Павло22 лет

Нещодавно до нашого салону-магазину -BRAGA- ,завітав гість з Данії,Павло.Підібравши для себе підходящий образ,ми провели міні фотосесію .Перебуваючи на позитиві та в гарному настрої,Павло пообіцяв приїхати до нас з повторним візитом.Дякуємо,що надаєте перевагу саме костюмам від -BRAGA-!

Павло22 лет

УВАГА АКЦІЯ для всіх покупців!!! Придбавши в серпні в нашому магазині три асортиментні одиниці від торгової марки -BRAGA- ,ви отримаєте додаткові 3% знижки на найдорощий товар у чеку!

Максим23 лет

Успіх починається з хорошого костюму.Зробіть вже зараз вигідну інвестицію в свій особистий стиль!

Максим23 лет

Контакти

+38 (093) 583-62-63

+38 (096) 536-20-30

м.Бердичів,

площа Соборна 1/2

braga.ua@ukr.net

Наші магазини

м.Бердичів площа Соборна 1/2 магазин -BRAGA-
Адреса магазина
Адреса магазина
Адреса магазина
Адреса магазина

Форма зворотного зв'язку